Перша сторінкаE-mailКарта сайтурусский

           Головна сторінка  >  НВО "Спектр®"

  Український виробник детекторів валют - науково-виробниче об'єднання "Спектр" було засновано в 1993 році.

  Початкова ставка на власні розробки засобів контролю грошових знаків, документів і об'єктів криміналістичного аналізу виявилася виграшною. Багато методів визначення достовірності грошових знаків, розроблені компанією, були унікальними і першими в країні. Зокрема, розробка і впровадження функції "дистанційного мікротексту", яка і зараз вважається найбільш прогресивною технологією в детекторах банкнот переглядового класу.

  Все що залишалося - оперативно вирішити складні завдання, що стосуються розробки сучасних засобів контролю в грошовому обігу, створивши серію приладів - детекторів валют "Спектр", покликаних забезпечити перевірку банкнот, документів, цінних паперів з сучасними засобами захисту. І випуск серії приладів не змусив себе чекати, це підводить підсумок інженерно-конструкторських розробок декількох років.

  Слоган компанії "Мистецтво бачити справжнє" відображає її місію Здавалося б, три простих слова, але вони несуть в собі глибоку ідею, так як з одного боку - це майстерність у створенні засобів контролю, виробництві устаткування, а з іншого боку - результат, який на найвищому рівні забезпечує гарантований захист платіжної системи від фальшивих грошей, дозволяє побачити і розпізнати фальшиві грошові знаки, цінні папери та підробку.

  Продукція зареєстрованої торгівельної марки "Спектр" виробляється в Україні і характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості, користується заслуженим попитом у великих банків, експертно-криміналістичних центрів, митних служб, фінансових структур, торговельних організацій. НАШІ ПАРТНЕРИ . Багаторічна співпраця з ними є підтвердженням ділової репутації компанії.

  Якість продукції ТМ "Спектр" перевірена часом, безперервна робота над модернізацією, розробкою обладнання, враховуючи специфіку та індивідуальні побажання кожного замовника, увагу до клієнтів, гнучка цінова політика - з такими характеристиками компанія "Спектр" завоювала довіру споживача і по праву претендує на звання надійного і лідируючого виробника банківського обладнання.

  Бренд "Спектр" успішно розвивається з 1993 року по теперішній час. Детектори валют "Спектр" прекрасно зарекомендували себе на українському та іноземних ринках і відрізняються якістю, високою технологічністю, надійністю, універсальністю, багатофункціональністю, широким асортиментом модельного ряду, доступною ціною і тривалим терміном експлуатації. Модельна лінійка детекторів банкнот "Спектр" складається з декількох основних типів: ультрафіолетові детектори, інфрачервоні відеодетектори, універсальні відеодетектори , що дозволяє підібрати обладнання для споживачів будь-якого рівня - від роздрібної торгівельної точки до робочого місця банківського експерта.

  Наявність власного інженерно-конструкторського бюро та відділу технічного контролю дозволяє компанії оперативно оновлювати модельний ряд продукції, що випускається відповідно до споживчих переваг, до вимог до сучасних засобів контролю справжності, в ногу з виникаючими технологіями захисту банкнот. Завдяки цьому, компанія має стійку конкурентоспроможність і заслужену популярність у споживачів.

  Компанія "Спектр" сформувала налагоджену систему продажів, логістики та сервісного обслуговування. Купити детектор валют "Спектр" в Україні можна через одного з представників компанії, дилерська мережа нараховує більше 200 партнерів. Дивитися карту представництв.. Це забезпечує покупцям легкий доступ до товарів і до якісного сервісу від ТМ "Спектр" практично в будь-якій точці України.

  Крім детекторів банкнот "Спектр", в продажу є лічильники банкнот, ультрафіолетові лампи, витратні матеріали та запасні частини до банківського обладнання, довідкова література по визначенню справжності банкнот.

  Компанія "Спектр" має багаторічний досвід роботи на ринку банківського обладнання України, є учасником і неодноразовим переможцем різних конкурсів і тендерів на поставку детекторів банкнот, в результаті чого було відвантажено понад 200 000 різних модифікацій детекторів, які успішно експлуатуються в провідних фінансових, банківських і торгових установах нашої країни.
  Про високу якість продукції НВО "СПЕКТР" свідчить велика кількість позитивних відгуків та рекомендацій .

на початок
     
54018, Україна, м. Миколаїв, а/с 7
(0512) 44 33 33
(0512) 58 32 32
spektr@spektr.ua
© 2024 НВО СПЕКТР®
Україна, м. Київ   
(044) 277 84 19   
(044) 277 18 14   
trade@spektr.ua